Sklep internetowy

Naszą misją jest pomagać Ci w okresie ciąży i karmienia piersią. Stworzyliśmy produkty, które wspaniale spełniają swoją rolę i zapewniają ogromną ulgę oraz komfort. Wysokiej jakości materiały, wypełnienie i wykonanie daje gwarancję, że w każdym przypadku wybrana poduszka czy inny produkt posiada najlepsze cechy użytkowe i jest trwały.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje poduszek pod względem kształtów, rozmiarów, kolorów, a także rodzajów kolekcji. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty Oeco-Tex oraz PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, które gwarantują bezpieczeństwo przeznaczenia i użytkowania.

Śmiało przeglądaj produkty poniżej i wybierz wymarzoną poduszkę laktacyjną w kształcie i kolorze jaki ci się podoba.

Poduszki laktacyjne do karmienia piersią i nie tylko

Poduszki laktacyjne wychodzą naprzeciw potrzebom karmiących matek, oferując im komfort i wygodę co pozwala cieszyć się wyjątkowym czasem spędzonym ze swoim dzieckiem.

Karmiąca mama często nie dba o swoje własne wygody, skupiając całą uwagę i wysiłki na ukochanych pociechach. Karmienie dziecka zajmuje często sporo godzin w ciągu dnia i dla wielu kobiet może się kojarzyć z czymś mało komfortowym. Nikt nie lubi siedzieć lub leżeć w tej samej niewygodnej pozycji przez długi czas.

Poduszki laktacyjne do karmienia piersią Baobaby podpierają ciało, stabilizują je, pozwalają rozluźnić napięte mięśnie, a do tego pięknie się prezentują na tle każdego pomieszczenia. Dostarczają mamie komfort, na który tak bardzo zasługuje. A zadowolona mama to zadowolone dziecko.

Poduszki laktacyjne są dostępne w różnych opcjach i kolorach:

  • poduszka Rogal do karmienia i spania, którą można zamówić w formie spersonalizowanej z dowolnym zdjęciem
  • poduszka pomocnicza Gwiazdka
  • poduszka do karmienia bliźniąt Serce
  • poduszka dla mam podpierająca szyję

Produkt ten nie tylko zadowoli najbardziej wymagające mamy, ale także będzie się fantastycznie prezentować w każdej sypialni lub salonie. Poduszka wykonana jest ręcznie z najwyższej jakości 100% bawełny medycznej, bezpiecznej dla wrażliwej skóry maluszka.